Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Szkolenie: „Reagowanie na nierówne traktowanie i mobbing w miejscu pracy”

Szkolenie: „Reagowanie na nierówne traktowanie i mobbing w miejscu pracy”

Zapraszamy na warsztat „Reagowanie na nierówne traktowanie i mobbing w miejscu pracy” dla osób pracujących na UJ i w CM UJ

Dział ds. Bezpieczeństwa i Równego Traktowania - Bezpieczni UJ zaprasza osoby pracujące na UJ (zarówno nauczycieli akademickich, jak i nie-nauczycieli, bez względu na formę zatrudnienia) do udziału w bezpłatnym warsztacie wzmacniającym kompetencje w zakresie reagowania na sytuacje nierównego traktowania, mobbingu i dyskryminacji, który odbędzie się 27 lipca 2022, w godz. 10-14, przy ul. Ingardena (numer budynku i sali zostanie podany wraz z informacją o zakwalifikowaniu na szkolenie).

Zgłoś się na warsztat jeśli chcesz:

  • podnieść kompetencje w zakresie skutecznej, spójnej, asertywnej komunikacji
  • rozwinąć umiejętności stawiania granic w sytuacjach konfliktowych, dyskomfortowych, przemocowych
  • poznać różne sposoby reagowania na nierówne traktowanie, dyskryminację, mobbing na uczelni
  • dowiedzieć się jak korzystać z dostępnych na UJ rozwiązań instytucjonalnych i prawnych zabezpieczających przed nierównym traktowaniem, dyskryminacją, mobbingiem

NOWY Termin: 27 lipca w godzinach 10-14 

Warsztat jest skierowany do wszystkich osób pracujących na uniwersytecie, zarówno zatrudnionych w ramach umowy o pracę, jak i w oparciu o umowy cywilno-prawne. Zapraszamy więc nauczycielki i nauczycieli akademickich, pracowników i pracownice administracji.

Zajęcia będą prowadzone przez Agnieszkę Sznajder i Olę Migalską – trenerki antydyskryminacyjne i specjalistki w Dziale ds. Bezpieczeństwa i Równego Traktowania – Bezpieczni UJ.

Zgłoszenia przez formularz zgłoszeniowy: https://forms.office.com/r/tnicvMetqL przyjmujemy do 18 lipca 2022 (do końca dnia).

O udziale w warsztacie będzie decydować kolejność zgłoszeń.

W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresem: aleksandra.migalska@uj.edu.pl

Pliki do pobrania
pdf
Regulamin