10.10.2022
Dział ds. Bezpieczeństwa i Równego Traktowania - Bezpieczni UJ zaprasza wszystkie pracownice uniwersytetu (zarówno nauczycielki akademickie, jak i nie-nauczycielki, bez względu na formę zatrudnienia) do udziału w bezpłatnym warsztacie z budowania pewności siebie, asertywności i samoobrony WenDo, czyli opracowanej przez kobiety dla kobiet metody przeciwdziałania przemocy i dyskryminacji, łączącej samoobronę fizyczną i psychiczną.
więcej o Jesienne warsztaty WenDo, czyli samoobrony i asertywności dla kobiet i osób socjalizowanych do tej roli (limit miejsc wyczerpany)
Szkolenie: „Reagowanie na nierówne traktowanie i mobbing w miejscu pracy”
wydarzenie

Szkolenie: „Reagowanie na nierówne traktowanie i mobbing w miejscu pracy”

11.07.2022
Zapraszamy na warsztat „Reagowanie na nierówne traktowanie i mobbing w miejscu pracy” dla osób pracujących na UJ i w CM UJ
więcej o Szkolenie: „Reagowanie na nierówne traktowanie i mobbing w miejscu pracy”
Badanie bezpieczeństwa i równego traktowania 2021/2022
badania

Badanie bezpieczeństwa i równego traktowania 2021/2022

22.06.2022
Dział ds. Bezpieczeństwa i Równego Traktowania – Bezpieczni UJ zaprasza osoby studiujące lub przygotowujące rozprawy doktorskie do wzięcia udziału w drugiej edycji „Badania bezpieczeństwa i równego traktowania”.
więcej o Badanie bezpieczeństwa i równego traktowania 2021/2022
Spotkanie Una Europa Diversity Council w Helsinkach
relacja

Spotkanie Una Europa Diversity Council w Helsinkach

06.06.2022
Przedstawiciele Działu ds. Bezpieczeństwa i Równego Traktowania – Bezpieczni UJ wzięli udział w spotkaniu Diversity Council w ramach sieci Una Europa w Helsinkach
więcej o Spotkanie Una Europa Diversity Council w Helsinkach
Doroczna konferencja AUCSO 2022
relacja

Doroczna konferencja AUCSO 2022

02.06.2022
Przedstawiciel Działu ds. Bezpieczeństwa i Równego Traktowania - Bezpieczni UJ wziął udział w międzynarodowej konferencji AUCSO w Leeds.
więcej o Doroczna konferencja AUCSO 2022
Zapraszamy na wiosenne warsztaty WenDo

28.04.2022
Zapraszamy członkinie wspólnoty UJ na wiosenną odsłonę bezpłatnego warsztatu WenDo, czyli samoobrony i asertywności dla kobiet i osób socjalizowanych do tej roli.
więcej o Zapraszamy na wiosenne warsztaty WenDo
Spotkanie Akademickiej Sieci Bezpieczeństwa i Równości

26.04.2022
W dniach 20-22 kwietnia 2022 r. w Toruniu odbyło się spotkanie Akademickiej Sieci Bezpieczeństwa i Równości, tj. sieci łączącej osoby pełniące na polskich wyższych uczelniach funkcje i stanowiska związane z ochroną praw i wartości akademickich, bezpieczeństwem, równym traktowaniem i różnorodnością.
więcej o Spotkanie Akademickiej Sieci Bezpieczeństwa i Równości