Spotkanie Akademickiej Sieci Bezpieczeństwa i Równości

26.04.2022
W dniach 20-22 kwietnia 2022 r. w Toruniu odbyło się spotkanie Akademickiej Sieci Bezpieczeństwa i Równości, tj. sieci łączącej osoby pełniące na polskich wyższych uczelniach funkcje i stanowiska związane z ochroną praw i wartości akademickich, bezpieczeństwem, równym traktowaniem i różnorodnością.
więcej o Spotkanie Akademickiej Sieci Bezpieczeństwa i Równości
Tydzień Jakości Kształcenia 2022 - wydarzenia organizowane przez Bezpieczni UJ

Tydzień Jakości Kształcenia 2022 - wydarzenia organizowane przez Bezpieczni UJ

11.03.2022
Tydzień Jakości Kształcenia to cykliczne wydarzenie organizowane na Uniwersytecie Jagiellońskim, którego celem jest zwiększanie świadomości znaczenia działań projakościowych na uczelni, jak również dostrzeganie różnorodnych czynników, które wpływają na ocenę jakości kształcenia. W ślad za poprzednimi aktywnościami Pełnomocniczki Rektora UJ ds. bezpieczeństwa studentów i doktorantów w tegoroczną edycję włącza się Dział Bezpieczni UJ
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia 2022 - wydarzenia organizowane przez Bezpieczni UJ
Wyróżnienie dla Działu ds. Bezpieczeństwa i Równego Traktowania – Bezpieczni UJ

19.01.2022
Dyrekcja Generalna Badań Naukowych i Innowacji Komisji Europejskiej w przewodniku Horizon Europe Guidance on Gender Equality Plans (GEPs), dotyczącym planów równości płci na uczelniach, wyróżniła Dział ds. Bezpieczeństwa i Równego Traktowania – Bezpieczni UJ za podejmowanie działań w zakresie równości płci
więcej o Wyróżnienie dla Działu ds. Bezpieczeństwa i Równego Traktowania – Bezpieczni UJ
Nowy termin bezpłatnego warsztatu WenDo dla kobiet z UJ

Nowy termin bezpłatnego warsztatu WenDo dla kobiet z UJ

17.01.2022
W związku z koniecznością odwołania bezpłatnego warsztatu WenDo zaplanowanego w ramach kampanii "16 dni akcji przeciwko przemocy ze względu na płeć" w listopadzie, zapraszamy członkinie wspólnoty UJ do zgłaszania się na warsztat w alternatywnym, styczniowym terminie. Pierwszeństwo udziału w zajęciach będą miały osoby zakwalifikowane na warsztat w terminie listopadowym, ale wciąż dysponujemy wolnymi miejscami.
więcej o Nowy termin bezpłatnego warsztatu WenDo dla kobiet z UJ
16 Dni Przeciw Przemocy ze względu na Płeć

16 Dni Przeciw Przemocy ze względu na Płeć

24.11.2021
Jak co roku w dniach 25 listopada - 10 grudnia 2021 Uniwersytet Jagielloński bierze udział w międzynarodowej kampanii 16 Dni Przeciw Przemocy ze względu na Płeć.
więcej o 16 Dni Przeciw Przemocy ze względu na Płeć
Bezpłatny warsztat WenDo dla kobiet z UJ

Bezpłatny warsztat WenDo dla kobiet z UJ

19.11.2021
W ramach Kampanii 16 Dni Akcji przeciw Przemocy ze Względu na Płeć, zapraszamy członkinie wspólnoty UJ do udziału w bezpłatnym warsztacie WenDo.
więcej o Bezpłatny warsztat WenDo dla kobiet z UJ
Forum Ombudsmanów Uczelni Publicznych
relacja

Forum Ombudsmanów Uczelni Publicznych

03.11.2021
W dniu 28 października 2021 r. na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie odbyło się Forum Ombudsmanów Uczelni Publicznych, organizowane przez Rzeczniczkę Praw Studenta AGH.
więcej o Forum Ombudsmanów Uczelni Publicznych