Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dane kontaktowe Działu Bezpieczni UJ

Adres:

Dział ds. Bezpieczeństwa i Równego Traktowania – Bezpieczni UJ
ul. Ingardena 3, pokoje 327, 327a, 329 (III piętro)

Adres do korespondencji:

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Dział ds. Bezpieczeństwa i Równego Traktowania – Bezpieczni UJ
ul. Gołębia 24
31-007 Kraków

Telefon:

+48 12 663 55 55
+48 12 663 29 39 (sekretariat – sprawy administracyjno-organizacyjne)

Adres e-mail:

bezpieczni@uj.edu.pl

Dni i godziny kontaktu:

poniedziałek-piątek, 8.00-16.00
(kontakt poza wskazanymi dniami i godzinami jest możliwy po wcześniejszym umówieniu się)

 

Przed kontaktem z poszczególnymi osobami zatrudnionymi w Dziale Bezpieczni UJ zachęcamy do zapoznania się z „Zasadami kontaktu”.

 

Kierowniczka Działu
do 31.08.2020: Pełnomocniczka Rektora UJ ds. bezpieczeństwa studentów i doktorantów

Katarzyna Jurzak

katarzyna.jurzak@uj.edu.pl

dłuższa nieobecność


Zastępca kierowniczki Działu

Michał Powszedniak

m.powszedniak@uj.edu.pl

+48 12 663 39 44, +48 539 670 226

 

  • kierowanie bieżącą pracą Działu Bezpieczni UJ;
  • konsultacje i przyjmowanie zgłoszeń dot. sytuacji nierównego traktowania i naruszających bezpieczeństwo;
  • konsultacje w zakresie bezpieczeństwa i reagowania na zagrożenia;
  • wsparcie dla osób transpłciowych i niebinarnych;
  • reprezentowanie UJ w sieci Una Europa (Diversity Council).

Sekretariat

Joanna Kotela

j.kotela@uj.edu.pl

+48 12 663 29 39, + 48 539 146 372

 

  • obsługa administracyjna i finansowa Działu Bezpieczni UJ.

 

Ewa Stoecker

ewa.stoecker@uj.edu.pl

+ 48 506 006 526

 

  • konsultacje i przyjmowanie zgłoszeń dot. sytuacji nierównego traktowania i naruszających bezpieczeństwo;
  • działalność edukacyjna (szkolenia antydyskryminacyjne, z zakresu równego traktowania i komunikacji, warsztaty WenDo);
  • wsparcie dla osób transpłciowych i niebinarnych;
  • realizacja projektów MINDtheGEPs oraz PrEcIOUS.

 

dr Stella Strzemecka

stella.strzemecka@uj.edu.pl

+48 539 672 781

 

  • prowadzenie badań związanych z bezpieczeństwem osobistym i równym traktowaniem;
  • reprezentowanie UJ w sieci The Guild (Gender and Diversity Working Group).

 

Wojciech Jarczyk

wojciech.jarczyk@uj.edu.pl

+48 539 672 166

 

  • konsultacje i przyjmowanie zgłoszeń dot. sytuacji nierównego traktowania i naruszających bezpieczeństwo;
  • konsultacje w zakresie bezpieczeństwa i reagowania na zagrożenia;
  • działalność edukacyjna (szkolenia antydyskryminacyjne, z zakresu bezpieczeństwa i równego traktowania);
  • wsparcie dla osób transpłciowych i niebinarnych;
  • reprezentowanie UJ w sieci AUCSO.

 

Agnieszka Sznajder

agnieszka1.sznajder@uj.edu.pl

+48 519 329 024

 

  • konsultacje i przyjmowanie zgłoszeń dot. sytuacji nierównego traktowania i naruszających bezpieczeństwo;
  • działalność edukacyjna (szkolenia antydyskryminacyjne, z zakresu równego traktowania i komunikacji);
  • wsparcie dla osób transpłciowych i niebinarnych.

 

Aleksandra Migalska

aleksandra.migalska@uj.edu.pl

+48 519 329 150

 

  • konsultacje i przyjmowanie zgłoszeń dot. sytuacji nierównego traktowania i naruszających bezpieczeństwo;
  • działalność edukacyjna (szkolenia antydyskryminacyjne, z zakresu równego traktowania i komunikacji, warsztaty WenDo);
  • wsparcie dla osób transpłciowych i niebinarnych;
  • realizacja projektów MINDtheGEPs oraz PrEcIOUS.

 

Katarzyna Krzemińska

katarzyna.krzeminska@uj.edu.pl

 

 

  • prowadzenie badań związanych z bezpieczeństwem osobistym i równym traktowaniem;
  • realizacja projektu MINDtheGEPs.

 

Ewelina Ciaputa

ewelina.ciaputa@uj.edu.pl

+48 519 516 407

(pracuje we wtorki, środy i piątki)

  • koordynacja wdrożenia Planu równości płci dla UJ.