Głosowanie na projekt warsztatów samoobrony i asertywności dla dziewcząt

Trwa głosowanie na projekt zgłoszony do budżetu obywatelskiego. Zakłada on realizację warsztatów samoobrony i asertywności WenDo. Organizatorzy zakładają realizację warsztatów dla łącznie dla 120 uczestniczek. Mogłyby brać w nich udział uczennice krakowskich szkół niezależnie od dzielnicy zamieszkania

Zapraszamy do głosowania na projekt zgłoszony do budżetu obywatelskiego. Zakłada on realizację warsztatów samoobrony i asertywności Wendo dla dziewcząt w wieku od 11 do 12 lat oraz 13 do 15 lat. Organizatorzy zakładają realizację 10 warsztatów dla 12 osób każdy - łącznie dla 120 uczestniczek. Mogłyby brać w nich udział uczennice krakowskich szkół niezależnie od dzielnicy zamieszkania.

Czas trwania poszczególnych warsztatów to 12 godzin zegarowych podzielonych na kilka spotkań - czas trwania poszczególnego bloku uzależniony jest od grupy wiekowej. Warsztaty będą prowadzone według harmonogramu w II i IV kwartale 2017 roku. Każde ze spotkań prowadzone byłoby przez zespół 2 wykwalifikowanych w pracy tą metodą trenerek: w tym trenerki mentorki oraz trenerki stażystki.

Warsztaty odbywałyby się w lokalach Programów Aktywności Lokalnych MOPS Kraków, ul. Dąbrówki 7/3 oraz os. Na Skarpie 35.

Głosy oddawać można pod linkiem: https://budzet.dialoguj.pl/projects/1093-trening-samoobrony-i-asertywnosci-dla-dziewczat

Zachęcamy do poparcia inicjatywy!