Trening policyjnych psów służbowych na UJ

W ramach współpracy z Komendą Miejską Policji w Krakowie w dniu 4 maja 2020 r. w Auditorium Maximum UJ przeprowadzone zostały ćwiczenia symulacyjne policyjnych psów służbowych

W ramach współpracy pomiędzy Uniwersytetem Jagiellońskim a Komendą Miejską Policji w Krakowie w dniu 4 maja 2020 r. w budynku Auditorium Maximum UJ przy ul. Krupniczej 33 przeprowadzone zostały ćwiczenia symulacyjne policyjnych psów służbowych.

Przewodnicy psów z Wydziału Sztabu Policji Komendy Miejskiej Policji w Krakowie ćwiczyli ze specjalnie wyszkolonymi psami tropiącymi i psami wyszukującymi narkotyki.

Było to pierwsze tego typu wydarzenie w ramach planowanego bloku ćwiczeń, obejmującego również i inne budynki uczelni.

Więcej informacji oraz zdjęć dostępnych jest na stronie Komendy Miejskiej Policji w Krakowie.