Kontakt z Działem Bezpieczni UJ

Komunikat w związku z wydaniem komunikatu nr 22 Kanclerza UJ z 17 września 2020 r. ws. organizacji pracy na UJ w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej UJ

W związku z wydaniem komunikatu nr 22 Kanclerza UJ z dnia 17 września 2020 r. ws. organizacji pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego (nie dotyczy prowadzenia zajęć dydaktycznych i badań naukowych) informujemy, że kontakt z osobami zatrudnionymi w Dziale powinien odbywać się telefonicznie, za pomocą poczty elektronicznej albo aplikacji Teams (dostępnej darmowo w ramach pakietu Office 365).

Kontakt osobisty jest możliwy, jednak wyłącznie za zgodą osoby zatrudnionej w Dziale po wcześniejszym umówieniu się oraz odbywa się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa (zachowywanie odpowiedniej odległości, zakrywanie ust i nosa, dezynfekcja rąk itp.).