Letnia Edycja Oceny Zajęć Dydaktycznych 2019/2020

Zaproszenie do udziału w letniej edycji Oceny Zajęć Dydaktycznych 2019/2020

Wszystkim osobom studiującym przypominamy o trwającej do 30 września letniej edycji Oceny Zajęć Dydaktycznych.

Anonimowe ankiety dotyczące kursów można uzupełnić za pośrednictwem systemu USOSweb pod adresem jakosc.uj.edu.pl/ankiety lub w aplikacji Mobilny USOS UJ, dostępnej do pobrania w sklepach Google Play lub App Store.

Tegoroczna edycja umożliwia także ocenę przebiegu zdalnego nauczania w okresie ograniczonego funkcjonowania uczelni z powodu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2.

Ocena kursów oferowanych przez Wydział Filozoficzny odbywa się na stronie: ankiety.iphils.uj.edu.pl

Zachęcamy wszystkie osoby studiujące do wyrażenia swojej opinii na temat przeprowadzonych zajęć. Wasz głos nie tylko wpływa korzystnie na poprawę jakości kształcenia, ale także pomaga identyfikować potencjalne nieprawidłowości i reagować na zgłaszane problemy.