Wyniki sortowane według etykiety: wydarzenie

25.11.2023
Jak co roku w dniach 25 listopada - 10 grudnia 2023 Uniwersytet Jagielloński bierze udział w międzynarodowej kampanii 16 dni akcji przeciw przemocy ze względu na płeć.
więcej o 16 dni akcji przeciw przemocy ze względu na płeć

23.11.2022
Jak co roku w dniach 25 listopada - 10 grudnia 2022 Uniwersytet Jagielloński bierze udział w międzynarodowej kampanii 16 dni akcji przeciw przemocy ze względu na płeć.
więcej o 16 dni akcji przeciw przemocy ze względu na płeć
Szkolenie: „Reagowanie na nierówne traktowanie i mobbing w miejscu pracy”
wydarzenie

Szkolenie: „Reagowanie na nierówne traktowanie i mobbing w miejscu pracy”

11.07.2022
Zapraszamy na warsztat „Reagowanie na nierówne traktowanie i mobbing w miejscu pracy” dla osób pracujących na UJ i w CM UJ
więcej o Szkolenie: „Reagowanie na nierówne traktowanie i mobbing w miejscu pracy”
Tydzień Jakości Kształcenia 2022 - wydarzenia organizowane przez Bezpieczni UJ

Tydzień Jakości Kształcenia 2022 - wydarzenia organizowane przez Bezpieczni UJ

11.03.2022
Tydzień Jakości Kształcenia to cykliczne wydarzenie organizowane na Uniwersytecie Jagiellońskim, którego celem jest zwiększanie świadomości znaczenia działań projakościowych na uczelni, jak również dostrzeganie różnorodnych czynników, które wpływają na ocenę jakości kształcenia. W ślad za poprzednimi aktywnościami Pełnomocniczki Rektora UJ ds. bezpieczeństwa studentów i doktorantów w tegoroczną edycję włącza się Dział Bezpieczni UJ
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia 2022 - wydarzenia organizowane przez Bezpieczni UJ
Nowy termin bezpłatnego warsztatu WenDo dla kobiet z UJ

Nowy termin bezpłatnego warsztatu WenDo dla kobiet z UJ

17.01.2022
W związku z koniecznością odwołania bezpłatnego warsztatu WenDo zaplanowanego w ramach kampanii "16 dni akcji przeciwko przemocy ze względu na płeć" w listopadzie, zapraszamy członkinie wspólnoty UJ do zgłaszania się na warsztat w alternatywnym, styczniowym terminie. Pierwszeństwo udziału w zajęciach będą miały osoby zakwalifikowane na warsztat w terminie listopadowym, ale wciąż dysponujemy wolnymi miejscami.
więcej o Nowy termin bezpłatnego warsztatu WenDo dla kobiet z UJ
16 Dni Przeciw Przemocy ze względu na Płeć

16 Dni Przeciw Przemocy ze względu na Płeć

24.11.2021
Jak co roku w dniach 25 listopada - 10 grudnia 2021 Uniwersytet Jagielloński bierze udział w międzynarodowej kampanii 16 Dni Przeciw Przemocy ze względu na Płeć.
więcej o 16 Dni Przeciw Przemocy ze względu na Płeć
Bezpłatny warsztat WenDo dla kobiet z UJ

Bezpłatny warsztat WenDo dla kobiet z UJ

19.11.2021
W ramach Kampanii 16 Dni Akcji przeciw Przemocy ze Względu na Płeć, zapraszamy członkinie wspólnoty UJ do udziału w bezpłatnym warsztacie WenDo.
więcej o Bezpłatny warsztat WenDo dla kobiet z UJ