Wyniki sortowane według etykiety: relacja

Forum Ombudsmanów Uczelni Publicznych

Forum Ombudsmanów Uczelni Publicznych

03.11.2021
W dniu 28 października 2021 r. na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie odbyło się Forum Ombudsmanów Uczelni Publicznych, organizowane przez Rzeczniczkę Praw Studenta AGH.
więcej o Forum Ombudsmanów Uczelni Publicznych
Wokół Strategii rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego do 2030 roku

Wokół Strategii rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego do 2030 roku

04.06.2021
W piątek, 30 kwietnia, tuż przed rozpoczęciem weekendu majowego odbyło się pierwsze otwarte spotkanie prowadzone w ramach cyklu „Rozmowy o akademii w Biurze Rzeczniczki Praw i Wartości Akademickich”. Było ono częścią uniwersyteckich konsultacji nad roboczym dokumentem Strategii rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego do 2030 roku.
więcej o Wokół Strategii rozwoju Uniwersytetu Jagiellońskiego do 2030 roku
Konferencja "Gender equality in CEE countries: Policies and practices 2020"
relacja

Konferencja "Gender equality in CEE countries: Policies and practices 2020"

18.11.2020
W dniach 12-13 listopada br. Katarzyna Jurzak wzięła udział w konferencji "Gender equality in CEE countries: Policies and practices 2020".
więcej o Konferencja "Gender equality in CEE countries: Policies and practices 2020"
Szkolenie antydyskryminacyjne zespołu Bezpieczni UJ

Szkolenie antydyskryminacyjne zespołu Bezpieczni UJ

07.09.2020
W dniach 3-4 września 2020 roku zespół Działu Bezpieczni UJ wziął udział w warsztacie antydyskryminacyjnym.
więcej o Szkolenie antydyskryminacyjne zespołu Bezpieczni UJ
Trening policyjnych psów służbowych na UJ

Trening policyjnych psów służbowych na UJ

04.05.2020