luty 2012

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

Data: 20.02.2012 - 27.02.2012
Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pomocy Ofiarom Przestępstw Ministerstwo Sprawiedliwości już po raz dwunasty zorganizowało w całej Polsce Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. W czasie trwania akcji osoby pokrzywdzone mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji ze specjalistami

Od poniedziałku, 20 lutego 2012 roku, po raz dwunasty, w całej Polsce trwa Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw zorganizowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Do soboty, 25 lutego 2012 roku osoby zainteresowane uzyskaniem pomocy mogą zgłaszać się do Ośrodków Pomocy Ofiarom Przestępstw.

W trakcie akcji osoby pokrzywdzone przestępstwem mogą otrzymać pomoc psychologiczną, jak również uzyskać informację prawną od adwokata, radcy prawnego, aplikanta adwokackiego albo radcowskiego, prokuratora, policjanta specjalizującego się w prowadzeniu postępowań przygotowawczych, komornika, kuratora.

Więcej informacji o przebiegu akcji w Krakowie znajdziesz na stronie Krakowskiego Forum Organizacji Społecznych KraFOS.