Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wsparcie dla osób transpłciowych i niebinarnych na uczelni

Dział ds. Bezpieczeństwa i Równego Traktowania – Bezpieczni UJ zaprasza do kontaktu osoby transpłciowe i niebinarne zainteresowane zapoznaniem się z oferowanymi formami wsparcia na uczelni.

W ramach systemu wsparcia można wyróżnić kilka elementów, m.in. możliwość posługiwania się przez osoby transpłciowe i niebinarne danymi preferowanymi w niektórych usługach sieciowych oferowanych przez uczelnię (tzw. nakładkę), dostosowanie adresu e-mail studenckiej poczty elektronicznej do preferowanych danych, wsparcie w kontakcie z osobami prowadzącymi zajęcia i administracją uczelni itp.

Więcej o tej i innych formach wsparcia poniżej (po zalogowaniu w Portalu UJ).

 

Jeżeli materiały nie wyświetlają się poniżej, to aby uzyskać do nich dostęp, należy zalogować się w Portalu UJ (ikona kluczyka na pasku u góry z prawej strony).

Osoby rozpoczynające studia, ubiegające się o przyjęcie na studia oraz rozważające podjęcie studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim, które nie mają możliwości zalogowania się w Portalu UJ (np. nieposiadające adresu mailowego elektronicznej poczty uniwersyteckiej), a chcące uzyskać wsparcie, proszone są o kontakt na adres mailowy: bezpieczni@uj.edu.pl