Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wsparcie dla osób transpłciowych/niebinarnych w funkcjonowaniu na uczelni

Dział ds. Bezpieczeństwa i Równego Traktowania – Bezpieczni UJ zaprasza do kontaktu osoby transpłciowe i niebinarne zainteresowane uzyskaniem różnych form wsparcia w funkcjonowaniu na uczelni.

W ramach systemu wsparcia można wyróżnić kilka elementów. W związku z przeniesieniem większości zajęć na formę nauczania zdalnego, we współpracy z innymi jednostkami administracji ogólnouczelnianej wypracowaliśmy m.in. możliwość posługiwania się danymi docelowymi (wybranymi) dla osób transpłciowych i niebinarnych w niektórych usługach sieciowych oferowanych przez uczelnię.

Więcej o tej i innych formach wsparcia poniżej (po zalogowaniu w Portalu UJ).

 

Treść dostępna tylko dla osób studiujących i pracujących na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jeżeli materiały nie wyświetlają się poniżej, to aby uzyskać do nich dostęp należy zalogować się w Portalu UJ (ikona kluczyka na pasku u góry z prawej strony).

Osoby rozpoczynające studia, ubiegające się o przyjęcie na studia oraz rozważające podjęcie studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim, które nie mają możliwości zalogowania się w Portalu UJ, a chcące uzyskać wsparcie, proszone są o kontakt na adres mailowy: bezpieczni@uj.edu.pl