Konkurs o Nagrodę im. Stefanii Karoliny Tatarówny

więcej o Konkurs o Nagrodę im. Stefanii Karoliny Tatarówny

27.11.2023
Dział ds. Bezpieczeństwa i Równego Traktowania - Bezpieczni UJ zaprasza wszystkie pracownice uniwersytetu (zarówno nauczycielki akademickie, jak i nie-nauczycielki, bez względu na formę zatrudnienia) do udziału w bezpłatnym warsztacie z budowania pewności siebie, asertywności i samoobrony WenDo, czyli opracowanej przez kobiety dla kobiet metody przeciwdziałania przemocy i dyskryminacji, łączącej samoobronę fizyczną i psychiczną.
więcej o WenDo, czyli warsztaty samoobrony i asertywności dla kobiet [LIMIT MIEJSC WYCZERPANY]
wydarzenie

25.11.2023
Jak co roku w dniach 25 listopada - 10 grudnia 2023 Uniwersytet Jagielloński bierze udział w międzynarodowej kampanii 16 dni akcji przeciw przemocy ze względu na płeć.
więcej o 16 dni akcji przeciw przemocy ze względu na płeć
Badanie bezpieczeństwa i równego traktowania 2022/2023
badania

Badanie bezpieczeństwa i równego traktowania 2022/2023

25.05.2023
Dział ds. Bezpieczeństwa i Równego Traktowania – Bezpieczni UJ zaprasza osoby studiujące lub przygotowujące rozprawy doktorskie do wzięcia udziału w drugiej edycji „Badania bezpieczeństwa i równego traktowania”.
więcej o Badanie bezpieczeństwa i równego traktowania 2022/2023
Spotkanie Akademickiej Sieci Bezpieczeństwa i Równości na UJ

20.04.2023
W dniach 13-14 kwietnia na Uniwersytecie Jagiellońskim odbyło się spotkanie Akademickiej Sieci Bezpieczeństwa i Równości – ogólnopolskiej sieci współpracy, zrzeszającej osoby zajmujące się na uczelniach wyższych bezpieczeństwem, równym traktowaniem, przeciwdziałaniem dyskryminacji, prawami i wolnościami akademickimi itp.
więcej o Spotkanie Akademickiej Sieci Bezpieczeństwa i Równości na UJ
wydarzenie

23.11.2022
Jak co roku w dniach 25 listopada - 10 grudnia 2022 Uniwersytet Jagielloński bierze udział w międzynarodowej kampanii 16 dni akcji przeciw przemocy ze względu na płeć.
więcej o 16 dni akcji przeciw przemocy ze względu na płeć

10.10.2022
więcej o Jesienne warsztaty WenDo, czyli samoobrony i asertywności dla kobiet i osób socjalizowanych do tej roli (limit miejsc wyczerpany)