Wyróżnienie dla Działu ds. Bezpieczeństwa i Równego Traktowania – Bezpieczni UJ

19.01.2022
Dyrekcja Generalna Badań Naukowych i Innowacji Komisji Europejskiej w przewodniku Horizon Europe Guidance on Gender Equality Plans (GEPs), dotyczącym planów równości płci na uczelniach, wyróżniła Dział ds. Bezpieczeństwa i Równego Traktowania – Bezpieczni UJ za podejmowanie działań w zakresie równości płci
więcej o Wyróżnienie dla Działu ds. Bezpieczeństwa i Równego Traktowania – Bezpieczni UJ
Nowy termin bezpłatnego warsztatu WenDo dla kobiet z UJ

Nowy termin bezpłatnego warsztatu WenDo dla kobiet z UJ

17.01.2022
W związku z koniecznością odwołania bezpłatnego warsztatu WenDo zaplanowanego w ramach kampanii "16 dni akcji przeciwko przemocy ze względu na płeć" w listopadzie, zapraszamy członkinie wspólnoty UJ do zgłaszania się na warsztat w alternatywnym, styczniowym terminie. Pierwszeństwo udziału w zajęciach będą miały osoby zakwalifikowane na warsztat w terminie listopadowym, ale wciąż dysponujemy wolnymi miejscami.
więcej o Nowy termin bezpłatnego warsztatu WenDo dla kobiet z UJ
16 Dni Przeciw Przemocy ze względu na Płeć

16 Dni Przeciw Przemocy ze względu na Płeć

24.11.2021
Jak co roku w dniach 25 listopada - 10 grudnia 2021 Uniwersytet Jagielloński bierze udział w międzynarodowej kampanii 16 Dni Przeciw Przemocy ze względu na Płeć.
więcej o 16 Dni Przeciw Przemocy ze względu na Płeć
Bezpłatny warsztat WenDo dla kobiet z UJ

Bezpłatny warsztat WenDo dla kobiet z UJ

19.11.2021
W ramach Kampanii 16 Dni Akcji przeciw Przemocy ze Względu na Płeć, zapraszamy członkinie wspólnoty UJ do udziału w bezpłatnym warsztacie WenDo.
więcej o Bezpłatny warsztat WenDo dla kobiet z UJ
Organizacja pracy Działu Bezpieczni UJ
komunikat

Organizacja pracy Działu Bezpieczni UJ

17.11.2021
Informacja w związku z wydaniem komunikatu nr 35 Kanclerza UJ z 17 listopada 2021 r. ws. organizacji pracy na UJ w związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej UJ
więcej o Organizacja pracy Działu Bezpieczni UJ
Forum Ombudsmanów Uczelni Publicznych
relacja

Forum Ombudsmanów Uczelni Publicznych

03.11.2021
W dniu 28 października 2021 r. na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie odbyło się Forum Ombudsmanów Uczelni Publicznych, organizowane przez Rzeczniczkę Praw Studenta AGH.
więcej o Forum Ombudsmanów Uczelni Publicznych
Uchwała Senatu UJ

01.07.2021
30 czerwca Senat UJ podjął uchwałę w sprawie poparcia dla działań Rektora UJ, prof. dr. hab. Jacka Popiela, w związku z wypowiedzią Małopolskiej Kurator Oświaty, pani Barbary Nowak. Poniżej zamieszczamy pełną treść uchwały.
więcej o Uchwała Senatu UJ
Znajdź nas również