Happening "Bezpieczna Uczelnia 2012" na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie - 25 kwietnia 2012 r.

25 kwietnia 2012 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie Parlament Studencki zorganizował kolejną edycję happeningu "Bezpieczna Uczelnia" - tym razem pod hasłem "Hugs not drugs"

25 kwietnia 2012 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie Parlament Studencki UEK zorganizował kolejną edycję happeningu "Bezpieczna Uczelnia" pod hasłem "Hugs not drugs - Leczymy pozytywną energią!". Na uczesników czekało wiele atrakcji: ścianka wspinaczkowa, paintball, pokazy rajdowca Janka Chmielewskiego, pokazy taneczne i scenki rodzajowe dotyczące skutków używania narkotyków. Oczywiście nie zabrakło "darmowych uścisków".