Spotkanie dla wolontariuszek i wolontariuszy chcących włączyć się w kampanię "16 dni akcji przeciwko przemocy ze względu na płeć"

Pełnomocnik Rektora UJ ds. bezpieczeństwa studentów i doktorantów, mgr Katarzyna Jurzak-Mączka  oraz Fundacja Autonomia serdecznie zapraszają wszystkie studentki/ studentów, doktorantki/ doktorantów zainteresowanych włączeniem się w działania wolontaryjne podczas kampanii „16 dni akcji przeciwko przemocy ze względu na płeć" na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w dniu 9 października 2012 r. o godz. 16.00 w siedzibie fundacji przy ul. Krakowskiej 19 (Uwaga: proszę na domofonie wybrać „TIK" = Towarzystwo Interwencji Kryzysowej).

Podczas spotkania będzie mowa m.in. o:

• szczegółach uczestnictwa w warsztatach organizowanych dla studentek/ studentów, doktorantek/ doktorantów UJ w dniach 27-28 października 2012 r.
  • współpracy przy organizacji seminarium inaugurującego kampanię 16 dni akcji przeciwko przemocy ze względu na płeć
  • współpracy z fundacją Autonomia przy realizacji na terenie Krakowa kampanii 16 dni akcji przeciwko przemocy ze względu na płeć

Serdecznie zapraszamy!