Informacja o wynikach rekrutacji na szkolenie dla lokalnych liderów i liderek międzynarodowej kampanii "16 Dni Akcji Przeciwko Przemocy ze względu na Płeć"

W dniu 18 października 2012 r. wszystkie osoby, które wysłały w terminie swoje zgłoszenie do udziału w warsztatach antydyskryminacyjnych i antyprzemocowych otrzymały e-mailem wiadomość o wynikach rekrutacji. Do fundacji Autonomia wpłynęło 45   zgłoszeń (zgodnie z założeniami na szkolenie mogło się zakwalifikować 12 kobiet i 12 mężczyzn), w związku z czym konieczne okazało się podjęcie decyzji o zakwalifikowaniu do udziału w warsztatach w oparciu o przedstawione w formularzach zgłoszeniowych pomysły na działania w ramach kampanii 16 dni akcji przeciwko przemocy ze względu na płeć.

Bardzo dziękujemy osobom, które przysłały swoje zgloszenie za zainteresowanie kampanią. Wszystkie pozostałe osoby studiujące na Uniwersytecie Jagiellońskim zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji inaugurującej kampanię 23 listopada 2012 r. (szczegóły zostaną zamieszczone na stronie Bezpieczny Student UJ w późniejszym terminie) oraz w działaniach, jakie podejmą liderki i liderzy w ramach kampanii, tj. między 25 listopada a 10 grudnia 2012 r.