All In Talks - STOP! Dyskryminacji. Jak radzić sobie na UJ? - 17 kwietnia 2013 r.

All in UJ Nauka zaprasza do udziału w nowym projekcie o nazwie All in TALKS.

W ramach cyklu All in TALKS mamy przyjemność zaprosić Was na pierwsze spotkanie „STOP! DYSKRYMINACJI. JAK RADZIĆ SOBIE NA UJ?". Na wydarzeniu poznasz nowe oblicze dyskryminacji, dowiesz się jak jej uniknąć oraz jak nie stać się jej prowodyrem. Dyskryminacja to nie tylko problem cudzoziemców, kobiet, czy krajów Trzeciego Świata. To problem każdego z nas. Zdecydowanie za często pojawia się ona w naszym środowisku, otoczeniu, a także na naszej uczelni. My otwarcie mówimy jej „STOP!" i zachęcamy was do tego samego. (źródło: FB All In Talks)

W spotkaniu wezmą udział:

Katarzyna Jurzak-MączkaPełnomocnik Rektora UJ ds. bezpieczeństwa studentów i doktorantów

Agata TeutschPrezeska Fundacji Autonomia

Koordynatorki: Weronika Orłowska, Magdalena Sosna

Spotkanie odbędzie się 17 kwietnia (środa) o godzinie 18:00

w Instytucie Amerykanistyki, Rynek Główny 34, sala nr 4.

Polecane strony:

Link do wydarzenia na FB