Warsztat antydyskryminacyjny w ramach inicjatywy "Weekend bez uprzedzeń: różnorodność i równość" - 16 maja 2013 r.

Termin: 16.05.2013
Miejsce: DS. "Nawojka", ul. Reymonta 11, Kraków

Bezpieczny Student UJ oraz Fundacja na Rzecz Różnorodności Polistrefa zapraszają do udziału w warsztacie antydyskryminacyjnym w ramach inicjatywy „Weekend bez uprzedzeń: różnorodność i równość"

Koniecznie zgłoś się do udziału w warsztacie, jeśli chcesz:

• Zdobyć wiedzę/ podnieść poziom wiedzy na temat tworzenia i wzmacniania stereotypów, uprzedzeń i dyskryminacji
  • Przyjrzeć się swoim przekonaniom i emocjom związanym ze stereotypami

Prowadząca: Joanna Balsamska, Fundacja na Rzecz Różnorodności Polistrefa

Dla kogo przeznaczony jest warsztat?

Do udziału w warsztacie zapraszamy studentki/ studentów studiów I i II stopnia oraz doktorantki i doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Termin i zapisy

data: 16 maja 2013 r. (czwartek)

godzina: 16.00-20.00

miejsce: DS. „Nawojka", ul. Reymonta 11, sala konferencyjna

zapisy: fundacja@polistrefa.pl do 14 maja włącznie (obowiązuje kolejność zgłoszeń)

Udział w warsztacie antydyskryminacyjnym jest bezpłatny!

Informacja o przyjęciu do udziału w warsztacie zostanie przesłana na adres e-mail podany w zgłoszeniu do 15 maja 2013 r.

Więcej informacji: www.bezpieczny-student.uj.edu.pl, https://www.facebook.com/bezpieczny.student

Data opublikowania: 07.05.2013
Osoba publikująca: Magdalena Gumularz