Warsztaty dla studentek i studentów "Zdobywamy przestrzeń - oswojona przestrzeń, bezpieczna przestrzeń"

Termin: 14.06.2013
Miejsce: Instytut Pedagogiki, ul. Batorego 12, Kraków

14 czerwca 2013 r. w sali konferencyjnej Instytutu Pedagogiki przy ul. Batorego 12 odbędzie się warsztat pt. "Zdobywamy przestrzeń - oswojona przestrzeń, bezpieczna przestrzeń". Jest to kontynuacja cyklu działań zainicjowanych podczas marcowej dyskusji panelowej "Przestrzenie wykluczone - wykluczające przestrzenie".

Dla kogo przeznaczony jest warsztat?

Do udziału w warsztacie zapraszamy studentki/ studentów studiów I i II stopnia oraz doktorantki i doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Cele warsztatu

• Diagnoza zachowań ryzykownych, podejmowanych w przestrzeni uczelni
  • Diagnoza potrzeb społeczności studenckich na terenie uczelni
  • Praca w zespole nad tworzeniem planów pomysłów (konceptualizacja planów)
  • Tworzenie projektów dotyczących bezpiecznych przestrzeni

• mini – wykład,
  • dyskusja,
  • burza mózgów,
  • praca w grupach,
  • metoda projektowa

Termin i zapisy

data: 14 czerwca 2013 r. (piątek)

godzina: 14.00-19.00

miejsce: Instytut Pedagogiki UJ, ul. Batorego 12, sala konferencyjna

zapisy: bezpieczny.student@uj.edu.pl do 12 czerwca włącznie (obowiązuje kolejność zgłoszeń)

Udział w warsztacie jest bezpłatny!

Informacja o przyjęciu do udziału w warsztacie zostanie przesłana na adres e-mail podany w zgłoszeniu do 13 czerwca 2013 r.

Więcej informacji: www.bezpieczny-student.uj.edu.plhttps://www.facebook.com/bezpieczny.student

Data opublikowania: 03.06.2013
Osoba publikująca: Magdalena Gumularz