Zespół Praw Studenta SSUJ

Zespół Praw Studenta działa dla Ciebie!

Zespół Praw Studenta to kluczowy element Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Celem i ambicją zespołu jest pomoc każdemu studentowi, który chciałby uzyskać  wsparcie w:

• napisaniu pisma do Władz Uczelni;
  • zrozumieniu regulacji prawnych obowiązujących na Uczelni;
  • mediacji z wykładowcą;
  • kontakcie z administracją Uczelni;
  • sprawach związanych z Jagiellońskim Centrum Językowym i Studium Wychowania Fizycznego, a także Studium Pedagogicznym;
  • obronie praw i realizacji swoich obowiązków;
  • wielu innych kwestiach związanych z tokiem studiów.

Zespół gwarantuje poufność anonimowość, a do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i w pełni profesjonalnie. Jeżeli Ty, bądź Twoi znajomi potrzebujecie porady lub wsparcia - nie wahajcie się przyjść na dyżur członków Zespołu. Harmonogram znajduje się pod linkiem (pod zakładką Komisja Dydaktyczna).
Możecie również napisać do ZPS na adres - dydaktyczna@uj.edu.pl lub zadzwonić - tel. 012 663 11 71 (dzwoniąc poproście o przedstawiciela Zespołu Praw Studenta).

oprac. ZPS

Do pobrania:

Nie wiesz, do kogo zwrócić się ze swoją sprawą?

Skorzystaj z tej listy