Przedłużono termin nadsyłania prac fotograficznych na konkurs w ramach "Weekendu bez uprzedzeń"!

Fundacja na Rzecz Różnorodności Polistrefa, Centrum Pomocy Prawnej im. Haliny Nieć i Ośrodek Międzynarodowego Prawa Humanitarnego i Praw Człowieka Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Różnorodność".

Zrób zdjęcie, które według Ciebie pokazuje jaka jest różnorodność, czym jest (lub najlepiej zobrazuje, zilustruje to pojęcie). Jesteśmy bardzo ciekawi jak wygląda różnorodność Waszymi oczami. Jakie ma kolory, odcienie, kształty? Czy zawsze jest radosna i kolorowa? Podziel się z nami swoją wizją różnorodności. Spróbuj spojrzeć na otaczający Cię świat przez pryzmat pojęcia różnorodność.

Spośród nadesłanych zdjęć jury wyłoni te, które wezmą udział w wernisażu! Na autorów najlepszych zdjęć czekają także nagrody!

Zachęcamy do nadsyłania zdjęć na adres mailowy bezuprzedzen@polistrefa.pl do
24 marca 2013 r. (termin został przedłużony).

Więcej informacji: WeekendBezUprzedzen