Zaproszenie do wzięcia udziału w badaniach naukowych

Bartłomiej BARCIK
doctorant en
Grenoble Universités
Ecole Doctorale Sciences de l'Homme, de la Politique et du Territoire
Laboratoire PACTE -Science Po Grenoble

DO WZIĘCIA UDZIAŁU W BADANIACH NAUKOWYCH

Witam!

Jestem doktorantem Socjologii przy Instytucie Nauk Politycznych w Grenoble oraz członkiem grupy badawczej zajmującej się zjawiskiem dyskryminacji (http://www.pacte.cnrs.fr/spip.php?rubrique863).

W ramach mojej pracy doktorskiej planuję przeprowadzenie wywiadów z osobami dotkniętymi dyskryminacją i problemami z nią związanymi.

Wywiady o charakterze anonimowym posłużą wyłącznie celom naukowym i mają za zadanie pogłębienie wiedzy na temat "ścieżek życiowych" osób dyskryminowanych, przeżywanych przez nie doświadczeń oraz lepsze poznanie zjawiska dyskrymincji.

Bardzo proszę o kontakt osoby zamieszkujące teren województwa małopolskiego, które doświadczyły dyskryminacji w życiu prywatnym bądź zawodowym, w szczególności ze względu na płeć, pochodzenie etniczne i narodowe, rasę, religię i wyznawane poglądy, niepełnosprawność, orientację seksualną, stan cywilny i majątkowy oraz wiek lub inne, wyżej nie wymienione przesłanki.

W celu ustalenia miejsca i daty ewentualnego spotkania bardzo proszę o kontakt mailowy pod adresem: bart.barcik@gmail.com.

Serdecznie dziekuję za pomoc!

Z poważaniem,

Bartłomiej BARCIK

Zaproszenie do udziału w badaniach naukowych

Data opublikowania: 24.09.2013