Dzień Otwarty UJ

3 marca 2014 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim obył się Dzień Otwarty podczas, którego pomioty działające przy UJ lub też będące jego częścią miały okazję zaprezentować się i pochwalić się dotychczasowymi dokonaniami oraz rozdać przyszłym( chociaż niekiedy i obecnym) studentom gadżety promocyjne

3 marca 2014 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim obył się Dzień Otwarty podczas, którego pomioty działające przy UJ lub też będące jego częścią miały okazję zaprezentować się i pochwalić się dotychczasowymi dokonaniami oraz rozdać przyszłym (chociaż niekiedy i obecnym)  studentom gadżety promocyjne.

Bezpieczny Student także postanowił wziąć udział w Dniu Otwartym. Wszystkim obecnym dziękujemy za czas spędzony przy naszym stoisku, inspirujące rozmowy oraz wielkie zainteresowanie konkursem na projekt dla Bezpiecznego Studenta! Cieszymy się także, że nasze gadżety przypadły Wam do gustu. Podczas Dnia Otwartego udzieliliśmy także wywiadu do Radiofonii. Przedstawiamy Wam kilka zdjęć zrobionych w trakcie tego wydarzenia. Do zobaczenia na następnym wkrótce!

Autorki zdjęć: Aleksandra Piłat oraz Marta Hoffmann