Bezpieczny Student na spotkaniu ESN

24 lutego 2014 r. odbyło się spotkanie organizowane przez ESN UJ Kraków dla studentów, którzy przyjechali studiować w Uniwersytecie Jagiellońskim w ramach programu Erasmus. Bezpieczny Student także był obecny na spotkaniu!

Zagraniczni Studenci dzięki naszej prezentacji dowiedzili się jak beziecznie studiować w Polsce, czego unikać, jakie przepisy są charakterystyczne dla naszego kraju oraz zostali uświadomieni, że 'Poland is not Holland'. Zabawnie oraz z dozą samokrytycyzmu przekazaliśmy zagranicznym studentom sporą ilość przydatnych informacji związanych z zakazami, nakazami oraz bezpieczeńswem w Polsce.

Fot. Maja Sikora