Zapytanie ofertowe dot. szkolenia antydyskryminacyjnego

Badacze i badaczki z projektu „BIO-INSPIRED ARTIFICIAL NEURAL NETWORKS” finansowego przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej (FNP) w ramach programu TEAM-NET poszukują eksperta lub ekspertki do przeprowadzenia szkolenia antydyskryminacyjnego wraz z opracowaniem przewodnika z podstawowymi informacjami na temat reagowania w razie zachowań niepożądanych.

Projekt pt. "Sztuczne sieci neuronowe inspirowane biologicznie" współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (PO IR), Oś IV: Zwiększenie potencjału naukowo – badawczego, Działanie 4.4: Zwiększenie potencjału kadrowego sektora B+R, Program TEAM NET (umowa nr: POIR.04.04.00-00-14DE/18-00 z dnia 28.06.2019).

Termin składania ofert: do dnia 15 listopada 2020 do godz. 15:00.

Więcej szczegółów: http://bionn.matinf.uj.edu.pl/documents/zapytanie_ofertowe.docx

Osoba do kontaktu: dr Marek Śmieja (marek.smieja@ii.uj.edu.pl).

Zachęcamy wszystkie osoby i podmioty spełniające kryteria ogłoszenia do aplikowania.