Imprezuj bezpiecznie - akcja juwenaliowa

03.06.2014
Akcja juwenaliowa, która odbyła się dzięki filmie Unimil oraz z pomocą Koła Naukowego Pedagogów Resocjalizacyjnych. Firmie Unimil dziękujemy za wsparcie i przekazanie prezerwatyw
więcej o Imprezuj bezpiecznie - akcja juwenaliowa

ABC w postępowaniu ze Strażą Miejską - fotorelacja

02.06.2014
Bezpieczny Student wraz z All in UJ zorganizował dla wszystkich studentów spotkanie dotyczące kontaktów ze Strażą Miejską. Dzięki wydarzeniu studenci zapoznali się z kodeksem postępowania ze służbami mundurowymi
więcej o ABC w postępowaniu ze Strażą Miejską - fotorelacja

Wynajmuj bezpiecznie - poznaj swoje prawa

21.05.2014
14 maja 2014 r. Bezpieczny Student UJ we współpracy ze stowarzyszeniem All in UJ przeprowadził dla studentek oraz studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego szkolenie dotyczące bezpiecznego najmowania mieszkań pt. „Wynajmuj bezpiecznie – poznaj swoje prawa"
więcej o Wynajmuj bezpiecznie - poznaj swoje prawa

Warsztaty dziennikarskie

18.05.2014
Bezpieczny Student UJ serdecznie zaprasza wszystkie studentki oraz studentów, pragnących w przyszłości pracować w mediach lub w reklamie do zgłaszania się do drugiej edycji programu "Różnorodność społeczna w mediach - tworzenie przekazów medialnych z uwzględnieniem standardów równego traktowania"
więcej o Warsztaty dziennikarskie

Świadek na kozetce

18.05.2014
Pełnomocnik Rektora UJ ds. bezpieczeństwa studentów i doktorantów mgr Katarzyna Jurzak-Mączka oraz Sekcja Psychologii Sądowej KNSP UJ zapraszają wszystkich studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego na cykl wykładów i warsztatów pt. „Świadek na kozetce, czyli zeznania świadków okiem psychologa i policjanta", które odbędą się 24 maja o godzinie 10.00 w Auditorium Maximum
więcej o Świadek na kozetce
"Akcja Bezpieczny Student"
relacja

"Akcja Bezpieczny Student"

12.05.2014
Dnia 20 marca 2014 r. na Wydziale Fizyki, Astronomii i Matematyki Stosowanej UJ odbyła się „Akcja Bezpieczny Student" oraz warsztaty profilaktyczne dotyczące HIV/AIDS, zorganizowane przez Koło Naukowe Pedagogów Resocjalizacyjnych przy pomocy i wsparciu Pełnomocniczki Rektora UJ ds. bezpieczeństwa studentów i doktorantów
więcej o "Akcja Bezpieczny Student"

09.05.2014
22 maja 2014 r. w sali konferencyjnej Instytutu Pedagogiki przy ul. Batorego 12 w godz. 14.00-19.00 odbędzie się warsztat pt. "Zdobywamy przestrzeń - oswojona przestrzeń, bezpieczna przestrzeń". Serdecznie zapraszamy do udziału. Zapisy: do 21 maja 2014 r. pod adresem: bezpieczny.student@uj.edu.pl (obowiązuje kolejność zgłoszeń)
więcej o Warsztaty dla studentek i studentów "Zdobywamy przestrzeń - oswojona przestrzeń, bezpieczna przestrzeń"