Akcja Juwenaliowa "Bezpieczny Student 3 - imprezuj bezpiecznie"

Podczas tegorocznych Juwenaliów studentki i studenci z Koła Naukowego Pedagogów Resocjalizacyjnych już po raz trzeci prowadzą akcję "Bezpieczny student - imprezuj bezpiecznie".

Studenci  opracowali ulotki z informacjami, jak się bezpiecznie bawić, gdzie w razie potrzeby szukać pomocy, co zrobić, gdy pomiesza się ze sobą różne substancje psychoaktywne itp. Oprócz ulotek wolontariusze będą rozdawali również materiały prewencyjne zasponsorowane przez firmę Unimil sp. z o.o. oraz ulotki i materiały przekazane przez Krajowe Centrum ds. AIDS.

Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniami z poprzednich edycji akcji.

Dziękujemy firmie Unimil Sp. z o.o. oraz Krajowemu Centrum ds AIDS za ponowne wsparcie naszej akcji!

Do pobrania:

Ulotka akcji "Bezpieczny Student - Imprezuj bezpiecznie!"

Czym zajmuje się Pełnomocnik Rektora UJ ds. bezpieczeństwa studentów i doktorantów? - ulotka (format A5)

Możesz sprzeciwić się molestowaniu seksualnemu w pracy, w szkole, na uczelni - ulotka (format A6)