Powołanie Pełnomocnika Dziekana WSMiP ds. bezpieczeństwa i zapobiegania dyskryminacji

Dziekan Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych powołał dr. Przemysława Tacika na Pełnomocnika Dziekana ds. bezpieczeństwa i zapobiegania dyskryminacji

Informujemy, że na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych powołany został Pełnomocnik Dziekana ds. bezpieczeństwa i zapobiegania dyskryminacji. Został nim dr Przemysław Tacik (Instytut Europeistyki).

Do zadań pełnomocnika należy zajmowanie się wszystkimi przypadkami zachowań mogących stwarzać niebezpieczeństwo lub dyskomfort dla osób studiujących i zatrudnionych na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych.

Szczegółowe informacje dotyczące działalności pełnomocnika oraz wsparcia, jakie można uzyskać znajdują się na stronach internetowych: